02

Profil
Grafické štúdio

Switch Design Profil

Home > Profil

Sme profesionálne grafické štúdio pôsobiace už viac ako 10 rokov a pre našich klientov tvoríme s dôrazom na dizajn a kvalitu. V plnom nasadení pracujeme pre svetoznáme značky, rovnako tak aj pre malé lokálne firmy, ktorým ponúkame komplexné služby a široké portfólio v oblasti webdesignu, webhostingu, grafického a tlačového dizajnu, ale aj tvorbe kompletnej firemnej identity, internetovej a tlačovej reklame, foteniu a videoprodukcii.

Pri našej práci využíváme najnovšie kreatívne technológie a sledujeme najnovšie moderné trendy, aby sme Vám mohli ponúknuť jedinečné výstupy a tak podporili rast Vašeho businessu a firmy.

profil switch design

Switch Design Naše priority

Náš tím sa neustále vzdeláva a neúnavne hľadá tie najvhodnejšie riešenia pre vašu značku, aby sme presne spĺňali vaše požiadavky a realizácia nebola finančne ani časovo náročná. Na základe Vašich požiadaviek sme schopní vybrať pre Vás ideálne riešenie a implementovať Vaše požiadavky. Naším cieľom je čo najlepšie porozumenie vašim potrebám tak, aby konečné riešenie spĺňalo všetky vaše požiadavky a predstavy s ohľadom na firemnú identitu, ale aj technologické a finanční možnosti.
Budúcnosť našich klientov je aj našou budúcnosťou.

Moderný dizajn

Moderný dizajn

Vytvoríme Vám kreatívny dizajn presne podľa vašich predstáv.

Prijatelné ceny

Prijatelné ceny

Ponúkame Vám ceny, ktoré sú výhodné aj pre malé a začínajúce firmy a projekty.

Spokojný zákazníci

Spokojný zákazníci

Spokojnosť našich klientov je našim najväčším ocenením.

logo Naše služby Naše služby
logo Kariéra Kariéra
logo Kontakty Kontakty
rokov
klientov
projektov

Info

Pozrite si viac z našej tvorby.

Partneri

Top