04

Tvorba
web stránok

Switch Design Tvorba web stránok

Home > Služby > Tvorba web stránok

Ponúkame Vám profesionálne služby s viac ako desaťročnými skúsenosťami s tvorbou web stránok, portálov a e-shopov s CMS administratívnym rozhraním. Pri tvorbe grafických návrhov, ale aj pri samotnej realizácii web stránok, dávame vždy dôraz na príjemný, moderný dizajn, intuitívne uživatelské rozhranie optimalizované pre vyhladaváče a mobilné telefóny. Webové stránky tvoríme na mieru na základe vami zadefinovanými požiadavkami, žiadne free (Wordpressove) šablony, ktoré sú pomalšie a náchylnejšie na napadnutie. Zaistíme Vám komplexné služby od rezervácie domény, webhostingu, tvorbu a správu web stránky ale aj marketingovú podporu.

Dbáme o svojho zákazníka a preto Vám ponúkame aj dlhodobú komplexnú starostlivosť o celú webovú prezentáciu a pomôžeme vám tak k úspechu v on-line svete podnikania.

tvorba web stránok switch design

Tvorba Web stránok Webové riešenia

Neviete sa rozhodnúť aká web prezentácia bude pre váš biznis tá najlepšia? Radi Vám vysvetlíme a pomôžeme z výberom s ohľadom na vaše konkrétne požiadavky, ale aj finančné a časové možnosti. Vytvoríme všetko, od prvotnej idey až po finálnu profesionálnu prezentáciu.

Mini Web

Mini Web

Moderná firemná web stránka bez ďalších podstránok, ideálna pre menšie firmy.

viac informácií ▸
Profi Web

Profi Web

Firemná web stránka z viacerími podstránkami, ideálna pre stredné a väčšie firmy.

viac informácií ▸
E-Shop

E-Shop

Pre malé a veľke firmy, ktoré chcú rozšírť svoje podnikateľské aktivity cez internet.

viac informácií ▸

Doména Overte si dostupnosť domény

www.

Ponúkame vyše 300 národných a generických doménových koncoviek. Kompletný zoznam a cenník domén.

Tvorba Web stránok Ponuka webových služieb

My weby navrhujeme a tvoríme. Každá naša web stránka je "originálne dielo" žiadna free šablóna. Záleží nám na tom, aby sa váš nápad dostal do sveta v podobe v akej ste si ho vymysleli. K tomuto cieľu využívame celú škálu najnovšých moderných technológií pre tvorbu web stránok a e-shopov.

Webová stránka je v dnešnej modernej elektronickej dobe najdostupnejšií a najlacnejšií prezentačný prostriedok a aj najrýchlejší spôsob, ako osloviť čo največšie množstvo potenciálnych zákazníkov bez ohľadu na ich geografickú polohu. Web stránku nevnímame ako Váš cieľ, ale ako nástroj na dosiahnutie Vašich cieľov.

Partneri

Top